Taula de soldadura modular
-
Taula de soldadura 3D fabricada amb màquina de perforació...Nom: taula de soldadura 3DMés
NÚMERO: LM1611
Sèrie: 28 mm/16 mm
Mida: 1000*1000mm/1200*2400mm/1500*1000mm/1500*3000mm tot en estoc
Material: ferro colat
Superfície:... -
2000*2000*200mm Taula de soldadura 3DMaterial: ferro colat, q355 acerMés
Aplicació: soldadura i muntatge
Tipus: 3D
Marca: Lemar -
Taula de soldadura 2400*1200*100Material: ferro colat, q355 acerMés
Aplicació: soldadura i muntatge
Tipus: 3D
Marca: Lemar -
T-Taula de soldadura 3D de ranuresNom:T-taula de ranuresMés
NÚMERO: LM1608
Material: ferro colat
Més detalls: Eva(WA:+8615995269947/Correu electrònic:evasummer@lemarmetal.com)
Certificat CE -
Atureu i angle de subjeccióMaterial: ferro colat, q355 acerMés
Aplicació: soldadura i muntatge
Tipus: quadrats
Marca: Lemar -
Mesura del regle de l'angle giratori de l'einaMaterial: ferro colat, q355 acerMés
Aplicació: soldadura i muntatge
Tipus: 3D\/2D
Marca: Lemar -
U Forma Caixa quadrada Taula de soldadura 3D Accessoris e...Material: ferro colat\/acerMés
Aplicació: soldadura i muntatge
Tipus: forma d'U
Marca: Lemar -
Localització de la barra D 16 3 D Taules de soldaduraMaterial: ferro colat, acer inoxidableMés
Aplicació: soldadura i muntatge
Tipus: 3D/2D
Marca: Lemar -
Subjecció fixa amb mànec-de gomaNom: pinces de taula de soldaduraMés
NÚMERO: LM1602
Sèrie: 28 mm
Material: acer
Superfície: nitrurada
Més detalls: Eva(WA:+8615995269947/Correu... -
Plataforma de soldadura 3D Fixació de pinça ràpidaMaterial: ferro colat, q355 acerMés
Aplicació: soldadura i muntatge
Marca: Lemar -
Taula de soldadura 3D modular Angle de suportMaterial: ferro colat, q355 acerMés
Aplicació: soldadura i muntatge
Marca: Lemar -
Bolt de bloqueig ràpid de la taula de soldadura 3D d'alta...Material: ferro colat, q355 acerMés
Aplicació: soldadura i muntatge
Marca: Lemar
Som coneguts com un dels principals fabricants de taules de soldadura modulars a la Xina pels nostres productes de qualitat i bon servei. No dubteu a comprar aquí una taula de soldadura modular personalitzada fabricada a la Xina a la nostra fàbrica. Per a més informació, poseu-vos en contacte amb nosaltres ara.

